Inzerce vozidel, osobních, nákladních, užitných, náhradní díly

Zákaznická podpora
info@webcar.cz

Registrace

Typ účtu   


nebo klasická registrace
Přihlašovací jméno *
Heslo *
Heslo (potvrzení) *
E-mail *
                                      
* Položky oznzčené hvězdičkou je nutné vyplnit *

Partner = Autobazar, Autosalon, Servis, ...

Výhody registrovaného partnera – kompletní prezentace vaší firmy v našem katalogu s možností vkládání akcí, slevy na zvýhodnění inzerátů, možnost hromadného vkládání inzerátů, odesílání poptávek na váš email, automaticky se stanete našim affilate partnerem.


Uživatel = Soukromý inzerent

Výhody registrovaného uživatele – možnost porovnávat nabídky v kolonce oblíbené, možnost vkládání dalšího inzerátu bez vyplňování osobních údajů, možnost úpravy inzerátu, zvýhodnění, celkový náhled na zobrazení, zadávat poptávku atd.. Registrace je zdarma.

Webcar.cz je On-line auto-moto bazar kde je inzerce aut zdarma. Komplexní inzertní server včetně všech potřebných auto moto služeb: autosalony, půjčovny aut, náhradní díly, pneumatiky, příslušenství k autům, zprostředkování povinného ručení, moto bazary, veteráni, autoškoly. Najdete zde nabídky nových i ojetých aut na prodej od autobazarů, autosalonů i soukromých prodejců z celé ČR.. Prodáváte auto? Inzerujte na webcar.cz. Můžete vyhledávat auta, porovnávat vozy, zadávat poptávky a vkládat inzeráty.